Föremål som liknar Lindblom
4042 Handdukar
Oklippta, Lindblomman hellinne, (6 + 6 st)
Såld: 500 kr
Såldes den 25 september 2023
5216 Oljemålningar
Såld: 900 kr
Såldes den 21 augusti 2023
5213 Oljemålningar
Såld: 400 kr
Såldes den 21 augusti 2023
5200 Oljemålningar
Såld: 900 kr
Såldes den 21 augusti 2023
5148 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 13 mars 2023
6173 Oljemålning
A Lindblom, söder. Signerad. Olja på pannå
16x12 ..//
Såld: 150 kr
Såldes den 30 januari 2023
5359 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 21 mars 2022
4305 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 16 augusti 2021
8042 Päls
mink, Karl Lindblom, storlek: ca 36
Såld: 450 kr
Såldes den 8 februari 2021