9511 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 11 mars 2019 -
9514 Oljemålningar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 mars 2019 -
9512 Akvarell
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 mars 2019
7596 Oljemålning
Lars Ramstedt (f. 1953), 1989, 70x90 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 13 oktober 2014 -
3171 Färgetsningar
Såld: 900 kr
Såldes den 30 september 2013