7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Såld: 200 kr
Såldes den 13 maj 2024 -
7063 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024 -
6124 Parti grafik
Såld: 3.000 kr
Såldes den 6 maj 2024
6072 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024 -
5314 Grafiska blad
8 st, diverse. Signerade, oramade lösa blad
Såld: 250 kr
Såldes den 6 maj 2024 -
5068 Kungörelser mm
Såld: 4.400 kr
Såldes den 29 april 2024
5341 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024 -
5349 Torrnålsgravyrer
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024 -
5351 Torrnålsgravyrer
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2024