Föremål som liknar Kvinna med barn
3303 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juni 2023
5346 Skulptur
Kvinna med barn. Höjd: 26cm
Såld: 350 kr
Såldes den 23 augusti 2021
6568 Litografi
Såld: 400 kr
Såldes den 25 januari 2021
4076 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 januari 2021
2018 Skulptur
parian. Kvinna med barn, Höjd: 33cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 31 augusti 2020
7559 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 23 september 2019
7350 Teckning
Såld: 250 kr
Såldes den 27 maj 2019
7373 Oljemålning
Såld: 24.000 kr
Såldes den 17 december 2018
6263 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 5 mars 2018