Föremål som liknar Keruber
8180 Tuschlavering
Såld: 200 kr
Såldes den 14 februari 2022
8484 Trädgårdsurnor
Såld: 2.600 kr
Såldes den 14 februari 2022
9048 Ljusstakar
ett par, Keruber, 1800-tal. Höjd: 26 cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 10 januari 2022
1023 Krön
1700-tal, Keruber. Höjd: 28 längd: 31 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 4 oktober 2021
7463 Skulptur
Såld: 900 kr
Såldes den 6 september 2021
9469 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 12 april 2021
6291 Skulpturer
2 st, Keruber, stenmassa. Höjd: 38-45 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 1 juni 2020
5328 Etsning
Keruber, bladets mått: 20x40 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 2 september 2019
1069 Oljemålningar
2 st. Gelhaar, keruber, signerade, 1895,117x36
Såld: 800 kr
Såldes den 7 maj 2018