8198 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 4 september 2023 -
5084 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 23 april 2018 -
9451 Oljemålning
Joël Mila, Tågresa, signerad. -46, 40x47
Såld: 2.400 kr
Såldes den 20 oktober 2014
4044 Oljemålning
Joël Mila, Stilleben, 1939, 53 x 52
Såld: 2.000 kr
Såldes den 27 maj 2013