5330 Färglitografi
J Genay, 41/285, signerad, motivet: 62x48
Såld: 100 kr
Såldes den 10 mars 2014 -
6131 Akvareller
diverse J Genay 15 st (fuktskador)
Såld: 150 kr
Såldes den 17 september 2007
Föremål som liknar J Genay
- Träfflista
- alla
- Visa alla