9575 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 april 2022 -
2636 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 9 november 2020 -
9510 Färgkrita
Såld: 300 kr
Såldes den 11 mars 2019
9112 Oljemålning
Ingvar Elén (f. 1915), båtar, 27x51
Såld: 600 kr
Såldes den 31 juli 2017 -
5077 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 januari 2014 -
9355 Oljemålning
Ingvar Elén (f. 1915), hustak, signerad, pannå, 39x52
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2013
8167 Oljemålning
Ingvar Elén (f. 1915), träd, 64x53
Såld: 100 kr
Såldes den 2 maj 2011 -
8166 Oljemålning
Ingvar Elén (f. 1915), sydländskt motiv, 41x64
Såld: 300 kr
Såldes den 2 maj 2011 -
2276 Akvarell
Ingvar Elén (f. 1915), -58, 34 x 23, Kustklippor
Såld: 100 kr
Såldes den 17 februari 2011