4136 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 januari 2020 -
9042 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 5 februari 2018 -
5098 Litografier
Såld: 100 kr
Såldes den 6 juni 2016
8681 Litografier
2+ 4 st, Hans Andersson, fåglar, 30x42 resp 42x62
Såld: 550 kr
Såldes den 29 augusti 2011 -
8331 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 21 mars 2011 -
5255 Färglitografi
Hans Andersson, "Wästan", 335/360, 34x46
Såld: 150 kr
Såldes den 23 augusti 2010
8200 Mapp med grafi..
Bla Hans Andersson
Såld: 350 kr
Såldes den 13 juli 2009 -
4079 Grafik
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2008 -
4078 Färglitografi
signerad Hans Andersson, 7/360, vågspel, 32x44
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2008