4195 Grafiskt blad
Såld: 250 kr
Såldes den 14 oktober 2019 -
9206 Litografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 maj 2017 -
7157 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 2 maj 2016
4372 Litografi
Såld: 10.500 kr
Såldes den 26 oktober 2015 -
9256 Grafiskt blad
Såld: 250 kr
Såldes den 2 december 2013 -
9140 Litografi
Georges Rouault (1871-1958), motivets mått: 34x21
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 november 2012
3179 Etsning
efter Georges Rouault, Kvinna, motivets mått: 37 x 27
Såld: 300 kr
Såldes den 30 april 2012 -
7059 Litografi
Georges Rouault, Män, (Sign i tryck), 29 x 20
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 april 2009 -
6932 Etsning
signerad med blyerts Georges Rouault, 30x19
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 mars 2009