6308 Fåtölj
Fladdermus, med överdrag
Såld: 600 kr
Såldes den 1 juni 2020 -
5238 Fåtölj
Fladdermusfåtölj
Såld: 1.500 kr
Såldes den 15 juli 2019 -
6050 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 9 oktober 2017
7204 Fåtölj
Fladdermus
Såld: 300 kr
Såldes den 11 september 2017 -
7203 Fåtölj
Fladdermus
Såld: 300 kr
1139 Fåtölj
Fladdermus, 50-tal
Såld: 1.100 kr
Såldes den 7 februari 2011
2517 Fåtölj
Fladdermus
Såld: 950 kr
Såldes den 24 november 2008 -
1779 Fåtölj
Fladdermus
Såld: 600 kr
Såldes den 12 mars 2007 -
2766 Fåtölj
'Fladdermus'
Såld: 1.400 kr
Såldes den 13 mars 2006