Föremål som liknar Fanny Hjelm

Vi hittade över 20 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6412 Akvareller
    Såld: 700 kr

    Såldes den 5 mars 2018
  • 5072 Akvarell
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 22 januari 2018
  • 3158 Akvarell
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 18 april 2016
  • 8385 Blandteknik
    Såld: 400 kr

    Såldes den 1 september 2014
  • 8087 Pastell
    Såld: 600 kr

    Såldes den 2 september 2013
  • 4435 Akvarell
    Fanny Hjelm (1858-1944), vik, signerad, 5x7
    Såld: 250 kr

    Såldes den 10 september 2012