Föremål som liknar Fürstenberg
8490 Servisdelar
28 delar, Fürstenberg. Höjd: 8-14cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 4 april 2022
7338 Assietter
Såld: 250 kr
Såldes den 10 augusti 2020
5813 Lockurna
Fürstenberg, Porslin. Höjd: 39 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 3 augusti 2020
5814 Burkar & dosor
7 delar, Fürstenberg. Höjd: 6-11,5
Såld: 450 kr
Såldes den 3 augusti 2020
8690 Bordslampfot
Porslin, Fürstenberg. Höjd: 36 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 9 mars 2020
7343 Jardiniere
Fürstenberg, 1920-tal. Porslin. Längd: 35 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 21 januari 2019
4181 Skulptur
Porslin, Fürstenberg. Höjd: 23
Såld: 450 kr
Såldes den 17 september 2018
9513 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 7 maj 2018
9680 Vas
Tyskland, Fürstenberg, höjd: 31
Såld: 100 kr
Såldes den 2 december 2013