Föremål som liknar Förkromad
3300 Hatthylla
metall, förkromad, 1930-40-tal. Bredd: 67 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2024
8192 Fåtöljer
Såld: 17.000 kr
Såldes den 1 april 2024
1030 Fåtöljer
Såld: 53.000 kr
Såldes den 3 juli 2023
6299 Takarmatur
Såld: 800 kr
Såldes den 30 januari 2023
4136 Stol
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 augusti 2022
5594 Bordslampor
Ett par, förkromad metall, Kare design. Höjd: 54cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 november 2021
8428 Vas
porslin, förkromad dekor av rosor. Höjd: 31 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 25 oktober 2021
8335 Golvlampa
Såld: 400 kr
Såldes den 25 oktober 2021
6587 Golvlampa
Såld: 500 kr
Såldes den 11 oktober 2021