7025 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 20 augusti 2018 -
2619 Bonad
Fågeljakt, 220x165
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 oktober 2012 -
1288 Oljemålning
signerad, "Fågeljakt" 52x75
Såld: 650 kr
Såldes den 19 november 2007
7203 Oljemålning
1800-tal, "Fågeljakt, 24x18
Såld: 1.300 kr
Såldes den 24 maj 2004 -
4014 Oljemålning
Gumme Åkermark, 1907, fågeljakt, 60x80
Såld: 3.900 kr
Såldes den 11 februari 2002