Föremål som liknar E Hägg
4472 Färgetsning
Såld: 400 kr
Såldes den 7 juni 2021
1022 Skor
Såld: 1.900 kr
Såldes den 18 oktober 2018
1019 Klänning
Såld: 2.500 kr
Såldes den 18 oktober 2018
2160 Tidskrift
Såld: 300 kr
Såldes den 21 maj 2018
5302 Oljemålning
E Hägglund, Hästar, 50x64
Såld: 100 kr
Såldes den 6 juni 2016
8495 Oljemålning
E Hägglund, Landsväg, 60x49
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2015
9599 Oljemålning
E Hägglund, Landskap, signerad. - 44, 91x70
Såld: 100 kr
Såldes den 8 september 2014
3298 Tavla
Pierre Häggström, 75x130
Såld: 1.100 kr
Såldes den 4 april 2011
2323 Oljemålning
E Hägglund, "Man", 101x66
Såld: 250 kr
Såldes den 24 maj 2010