7143 Spelkort
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2019 -
1065 Kortlek
Såld: 550 kr
Såldes den 26 oktober 2009 -
7004 Kortlek
Såld: 1.100 kr
Såldes den 31 mars 2008
7076 Kortlekar
Såld: 450 kr
Såldes den 31 mars 2008 -
7028 Kortlek
Såld: 400 kr
Såldes den 25 september 2006 -
4175 Kortlek
Dubbel, "Comedia", Komponerad av Stig Lindberg
Såld: 300 kr
Såldes den 7 november 2005
2025 Kortlek
Såld: 350 kr
Såldes den 31 oktober 2005 -
7077 Litografiskt b..
Dali, ur ' Divina Comedia', 98/150
Såld: 900 kr
Såldes den 16 augusti 2004 -
3346 Figurin
Comedia del arte, 1700-tal, Capo di Monte, H.11, (sk)
Såld: 300 kr
Såldes den 29 september 2003