Föremål som liknar Blad
-
2041 Assietter
+ burkar med lock, 4 + 2 delar, Stig Lindberg (191..//
Såld: 700 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Såld: 200 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024
-
7044 Skål
Orrefors, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sverige. Ej si..//
Såld: 400 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024
-
8372 Färglitografi
Ã…ke Westin (f. 1939), Sverige. "Havet". Signerad, ..//
Såld: 250 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024
-
5305 Färglitografi
Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Komposition..//
Såld: 300 kr
SÃ¥ldes den 13 maj 2024
-
7414 Oljemålning
Johan Bladh (1893-1976), Sverige. Strilande bäck. ..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 13 maj 2024
-
7221 Litografisk af..
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad,..//
Såld: 3.400 kr
SÃ¥ldes den 13 maj 2024
-
2035 Serigrafi
Roy Lichtenstein (1923-1997), USA. "Guild Hall, Ea..//
Såld: 1.500 kr
SÃ¥ldes den 13 maj 2024