4041 Gouache
Såld: 100 kr
Såldes den 11 januari 2021 -
4618 Stol
Såld: 250 kr
Såldes den 13 juli 2020 -
3179 Oljemålning
Börje L. Signerad, skogsmotiv. Olja på pannå, 15x20cm
Såld: 150 kr
Såldes den 30 mars 2020
6461 Barstolar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 december 2019 -
8595 Stol
Såld: 500 kr
Såldes den 2 december 2019 -
4167 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 29 september 2014
6293 Armband
Silver, Sven Börje Lund, 1962, längd: 22
Såld: 750 kr
Såldes den 14 november 2011 -
2645 Vägglampor
3 st. Zero, "keps", design Börje Lindau
Såld: 100 kr
Såldes den 24 oktober 2011 -
2301 Färglitografier
2 st, Börje Lindberg, 54x66
Såld: 100 kr
Såldes den 30 november 2009