Föremål som liknar Anders Zorn

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 4219 Litografi
    Såld: 500 kr

    Såldes den 13 november 2023
  • 1019 Etsning
    Såld: 7.200 kr

    Såldes den 30 oktober 2023
  • 4181 Etsning
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 14 augusti 2023
  • 3044 Oljetryck
    Såld: 100 kr

    Såldes den 29 maj 2023
  • 6554 Litografi
    Såld: 600 kr

    Såldes den 8 maj 2023
  • 5453 Litografi
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 1 maj 2023
  • 5195 Bokverk
    Såld: 150 kr

    Såldes den 6 februari 2023
  • 2095 Etsning
    Såld: 6.600 kr

    Såldes den 21 november 2022
  • 1007 Etsning
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 31 oktober 2022