3259 Tryck
4 st, Signerad, Anatolij Kaplan, bröllop, ca 55 x 40
Såld: 100 kr
Såldes den 9 juni 2008 -
3258 Litografi
Anatolij Kaplan, 63-65, 3/10, ca 54 x 40
Såld: 150 kr
Såldes den 9 juni 2008
Föremål som liknar Anatolij Kaplan
- Träfflista
- alla
- Visa alla