Föremål som liknar skål
2043 Servisdelar
Såld: 700 kr
Såldes den 20 maj 2024
2049 Kaffeservis
Såld: 350 kr
Såldes den 20 maj 2024
8234 Fat
2 st + skål, Kina. Diameter: 8,5-14,5
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
2046 Vas
Såld: 1.300 kr
Såldes den 20 maj 2024
2044 Matservisdelar
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
7085 Bonbonjär
+ skål, Böhmen. Höjd: 12-15 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
7312 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 13 maj 2024
2036 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 maj 2024
6048 Karaffer
+ skål, 3 delar, Studio Åhus, 1970-tal. Höjd: 6-22,5
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024