2212 Figuringrupp
Lladro, Älgfamilj. Längd: 21, höjd: 24 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 september 2018 -
9272 Akvarell
Staffan Ullström (f. 1949), älgfamilj, 1979, 25x37
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 maj 2017 -
1320 Oljemålning
Kopia efter Axel Borg, Älgfamilj, 63x101
Såld: 100 kr
Såldes den 16 november 2015
3386 Oljemålning
Sten Ekendahl, Älgfamilj, signerad, 62x94
Såld: 300 kr
Såldes den 22 oktober 2012 -
3083 Träskulptur
Älgfamilj, höjd: 33 (liten nagg)
Såld: 300 kr
Såldes den 9 juni 2008