UR & KLOCKOR

Bordsur  Golvur  Väggur

    4057 Reklamklocka

    för vägg, Rolex. Diameter: 39 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.400 kr

    19 april kl 19:13

  • 4446 Bordsur
    Ett par, Plast / glas, Hermle. Höjd: 25cm
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    19 april kl 20:51
  • 4457 Bordsur
    Seth Thomas. Höjd: 34cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    19 april kl 18:45
  • 4363 Golvur
    1800-tal, Kinesiserande dekor. Höjd: 188
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    19 april kl 20:06
  • 4057 Reklamklocka
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.400 kr

    19 april kl 19:13
  • 4298 Väggpendyl
    Förgylld. Höjd: ca 55 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    19 april kl 18:30
  • 4459 Väggur
    Med glasmålning 66x39cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    19 april kl 19:24
  • Metropol Tipsar
  • 4057 Reklamklocka
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.400 kr

    19 april kl 19:13
  • 4363 Golvur
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    19 april kl 20:06