KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16185289
nr 1618 5289
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, Triptyk, Signerad, numrerad ET, daterad -88, Grisar, yttermått inklusive ram: 57x27 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:34:46
1/5 18:19:21
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson