KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14721016
nr 1472 1016
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Figurkomposition. Signerad. Blandteknik, 78x35 cm, yttermått inklusive ram: 100x55 cm
Utrop:
40.000 kr
Såld:
44.000 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:31:38
37.000 kr
38.000 kr (Budbetjänt)
39.000 kr
40.000 kr (Budbetjänt)
41.000 kr
42.000 kr (Budbetjänt)
43.000 kr
- Klassiska
30 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson