KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197414
nr 1619 7414
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Strilande bäck. Signerad, daterad - 73. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 65x56 cm
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:28:26
13/5 18:29:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor