KONST / Litografier / Färglitografi 16197208
nr 1619 7208
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Signerad, numrerad 105/250. Färglitografi, bildmått: 42x50, yttermått inklusive ram. 64x73 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:14:52
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund