KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229090
*
nr 1622 9090
Mirko Vucinic
(f. 1957), Serbien
Oljemålning, "Lucian Freud". Signerad, daterad 2001. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Mirko Vucinic, serbisk bildkonstnär född i Sid nära den Kroatiska gränsen i dåvarande Jugoslavien 1957.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 maj 2024
kl 19:31:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 17:21:59
1
Vinnande bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Mirko Vucinic
Mirko Vucinic, serbisk bildkonstnär född i Sid nära den Kroatiska gränsen i dåvarande Jugoslavien 1957.
Läs mer om Mirko Vucinic
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mirko vucinic olja olja på duk oljemålning oljemålningar serbien
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30
*
Mirko Vucinic
Mirko Vucinic, serbisk bildkonstnär född i Sid nära den Kroatiska gränsen i dåvarande Jugoslavien 1957.
Läs mer om Mirko Vucinic
nr 1622 9090
Mirko Vucinic
(f. 1957), Serbien
Oljemålning, "Lucian Freud". Signerad, daterad 2001. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Mirko Vucinic, serbisk bildkonstnär född i Sid nära den Kroatiska gränsen i dåvarande Jugoslavien 1957.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/5 17:21:59 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Mirko Vucinic
Mirko Vucinic, serbisk bildkonstnär född i Sid nära den Kroatiska gränsen i dÃ¥varande Jugoslavien 1957.Läs mer om Mirko Vucinic
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mirko vucinic olja olja på duk oljemålning oljemålningar serbien
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30