![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 16185018
*
nr 1618 5018
Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:56:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/5 22:42:24
1
1.500 kr
1/5 22:43:48
1
1.600 kr
1/5 22:44:31
1
2.000 kr
6/5 19:44:02
2
1.600 kr
6/5 19:44:02
1
1.700 kr (Budbetjänt)
6/5 19:44:27
2
2.000 kr
6/5 19:44:27
1
2.000 kr (Budbetjänt)
6/5 19:45:01
2
2.200 kr
6/5 19:47:49
3
ledande budet*
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ikeas 1700-talsserie spegel spegellampetter väggbelysning väggljusstakar väggljusstake
-
6212 Lampett
Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pendel, Skult..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:32
-
6032 Ljusplåtar
Ett par, Tenn, CG Hallberg, 1929,27x17,5
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:27
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:19
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:48
*
Spegellampetter
Läs om budbetjänten
nr 1618 5018
Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/5 22:42:24 | 1 | 1.500 kr |
1/5 22:43:48 | 1 | 1.600 kr |
1/5 22:44:31 | 1 | 2.000 kr |
6/5 19:44:02 | 2 | 1.600 kr |
6/5 19:44:02 | 1 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
6/5 19:44:27 | 2 | 2.000 kr |
6/5 19:44:27 | 1 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
6/5 19:45:01 | 2 | 2.200 kr |
6/5 19:47:49 | 3 | ledande budet* |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ikeas 1700-talsserie spegel spegellampetter väggbelysning väggljusstakar väggljusstake
-
6212 Lampett
Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pendel, Skult..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:32 -
6032 Ljusplåtar
Ett par, Tenn, CG Hallberg, 1929,27x17,5
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:27 -
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:19 -
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:48