KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108131
nr 1610 8131
Signe Skeppstedt, blomsterstilleben. Signerad, daterad 1964. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 73x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:04:05
26/3 21:25:42
100 kr
29/3 10:58:45