nr 1383 5125
John Wierth
(1920-2003), Sverige
Signerad, akvarell, 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 46x53 cm
John Wierth, född 1920 i Stockholm, död 2003, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:21:24
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr