KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Karel Appel  Jordi Arkö  Lennart Aschenbrenner  Torsten Billman  Salvador Dalí  Svenolov Ehrén  Sven Ljungberg  Istvan Szönyi  Henry Unger
  • 7103 Carborundumets..
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    18 oktober kl 18:05
  • 7138 Etsning
    Utrop: 100 - 600 kr

    18 oktober kl 20:03
  • 7337 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    18 oktober kl 19:20

    7207 Etsning

    Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 24,5x18,5cm, yttermått inklusive ram: 45x37cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.400 kr

    18 oktober kl 20:47

  • 7207 Etsning
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.400 kr

    18 oktober kl 20:47
  • 7080 Etsningar
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    18 oktober kl 20:17
  • 7048 Färgetsning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    18 oktober kl 20:21
  • 7160 Färgetsningar
    Utrop: 100 - 300 kr

    18 oktober kl 19:45
  • 7211 Gravyrer
    2 st, 1700-tal, yttermått inklusive ram: 41x32 cm
    Utrop: 100 - 600 kr

    18 oktober kl 19:46
  • 7046 Kopparstick
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    18 oktober kl 18:52
  • 7047 Kopparstick
    Utrop: 100 - 600 kr

    18 oktober kl 20:26
  • 7438 Träsnitt
    Utrop: 300 - 600 kr

    18 oktober kl 19:07
  • 7213 Träsnitt
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    18 oktober kl 19:03
  • 7094 Träsnitt
    Utrop: 100 - 600 kr

    18 oktober kl 18:55
  • 7195 Träsnitt/tusch
    Utrop: 100 - 500 kr

    18 oktober kl 20:35
  • Metropol Tipsar
  • 7103 Carborundumets..
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    18 oktober kl 18:05
  • 7207 Etsning
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.400 kr

    18 oktober kl 20:47