bakg

KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick



Aktuella artister: Marc Chagall  Svenolov Ehrén  Sven Ljungberg  Örjan Wikström
  • 6181 Etsning
    Marc Chagall (1887-1985), Frankrike. Bildmått: 22x..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    31 jan kl 19:55
  • 6018 Färgetsning
    Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Figurer. Signer..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    31 jan kl 20:16
  • 6058 Träsnitt
    Sven Ljungberg (1913-2010), Sverige. Löjtnantshjär..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    31 jan kl 18:10
  • 2005 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en månad
    21 feb kl 18:42
  • 2009 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en månad
    21 feb kl 18:33
  • 2006 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en månad
    21 feb kl 19:42
  • 2007 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en månad
    21 feb kl 19:34
  • 2008 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, Ske..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en månad
    21 feb kl 19:08




Ladda ner broschyr