Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick



Aktuella artister: Göran Brunius  Svenolov Ehrén  Christian Lepére  Åke Pettersson (NÅW)
  • 5373 Etsning
    "Charta Marina 1539, (eftertryck). Bildmått: 40x61..//
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 oktober kl 20:47
  • 5083 Etsning
    Christian Lepére (f. 1942), Frankrike. "Playa del ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 oktober kl 20:24
  • 5132 Etsning
    Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Kungsfiskare. ..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 oktober kl 18:35
  • 5325 Färgetsning
    Svenerik Jakobsson (f. 1934), Sverige. Pingviner. ..//
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 oktober kl 18:17
  • 5303 Träsnitt
    Åke Pettersson (NÅW) (f. 1925), Sverige. Signerad,..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 oktober kl 20:32
  • 5315 Träsnitt
    Japan, 19x21 cm, yttermått inklusive ram: 32x32 cm
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 oktober kl 20:10
  • 5130 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Slottet. Sign..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 oktober kl 18:44




Ladda ner broschyr