KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Geneviève Hugon  Charles Oliver Murray
  • 3035 Carborundumets..
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    15 augusti kl 20:27
  • 3229 Etsning
    Utrop: 500 - 800 kr

    15 augusti kl 20:33
  • 3066 Etsning
    Utrop: 500 - 800 kr

    15 augusti kl 18:05

    3035 Carborundumetsning

    Geneviève Hugon (f. 1945), Frankrike. Kvinna. Signerad, numrerad 19/75. Bladets mått: 74x56 cm, yttermått inklusive ram: 88x69 cm

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    15 augusti kl 20:27

  • 3058 Etsning
    Utrop: 500 - 800 kr

    15 augusti kl 19:14
  • 3244 Träsnitt
    Utrop: 100 - 500 kr

    15 augusti kl 18:47
  • Metropol Tipsar
  • 3035 Carborundumets..
    Utrop: 2.600 kr

    15 augusti kl 20:27