Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

KONST / Oljemålningar



Aktuella artister: Veikko Aaltona  Anders Altzar  Gustaf Ambe  Thorvald Andersen  Åke Wilhelm Andersson  Kurt Björkegren  Mario Duzel  Chenia Ekström  Hans-Erik Eriksson  Carl Einar Figge Fredriksson  Jonas Glock  Svän Grandin  Erik B Gustavsson  Manne Hallengren  Sven-Arne Höken Hökenström  Sven Holm  Gunnar Johansson  Slava Kliuchnikov  Anders Lindgren  August Lundberg  Johan Lundgren  Irving Kraut Manoir  Arvid Nilsson  Julius Nord  Edvin Ollers  Anders Österlin  Boris Ottenberg  Jean Rosengren  Hjalmar Strååt  Leif Tjerned  Erik Törning  Uno Vallman  Curt Viberg
  • 4160 Akryl
    2 st, Bernd Overlack Lodewiges van Mynden, 1960-ta..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:28
  • 3487 Oljemålning
    0identifierad konstnär, Stadsmotiv. Signerad. Olja..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:51
  • 4224 Oljemålning
    1700-/1800-tal, Mansporträtt, uppfodrad duk, 65x50..//
    Utrop: 5.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:21

    4006 Oljemålning

    Ulf Greder (f. 1949), Sverige. Signerad, "Little Venice". Olja på duk, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 3.200 kr

    Auktionen avslutas
    4 mars kl 20:02


  • 4223 Oljemålning
    1700-/1800-tal, Mansporträtt, uppfodrad duk, 66x50..//
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:57
  • 4027 Oljemålning
    Åke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. "Lands..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:41
  • 4026 Oljemålning
    Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Skogssjö. Sign..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:50
  • 4129 Oljemålning
    Anders Ek, Näckrosblad. Signerad. Olja på duk, 83x..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:09
  • 9273 Oljemålning
    Anders Lindgren (1933-2018), Sverige. Signerad AL ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:40
  • 1012 Oljemålning
    Anders Österlin (1926-2011), Sverige. Komposition...//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:17
  • 4154 Oljemålning
    Archibald Russell Watson Allan (1878-1959), Gårdsp..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:06
  • 3514 Oljemålning
    Arvid Nilsson (1914-1981), Sverige. Segelbåt på sj..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:48
  • 4138 Oljemålning
    August Lundberg (1882-1946), Sverige. Klippkust. S..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:36
  • 9112 Oljemålning
    Carl Einar Figge Fredriksson (1887-1951), Sverige...//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:02
  • 4155 Oljemålning
    Carl-Eric Arkel (1908-1974), Bymotiv. Signerad. Ol..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:36
  • 4142 Oljemålning
    Carl-Eric Arkel (1908-1974), Kust. Signerad. Olja ..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:40

    4223 Oljemålning

    1700-/1800-tal, Mansporträtt, uppfodrad duk, 66x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x75 cm. Ej signerad

    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    Auktionen avslutas
    4 mars kl 20:57


  • 4326 Oljemålning
    Chenia Ekström (1915-1985), Sverige. Hus. Signerad..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:31
  • 4327 Oljemålning
    Chenia Ekström (1915-1985), Sverige. Porträtt. Sig..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:16
  • 3085 Oljemålning
    Curt Viberg (1908-1969), Sverige. Kustlandskap. Si..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:29
  • 4055 Oljemålning
    Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. "Vår Köping 194..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:36
  • 4255 Oljemålning
    Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Bakgård. Signer..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:03
  • 4002 Oljemålning
    Elisabeth Ekwall (nutida). Efter J Van Oost. Signe..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:47
  • 4323 Oljemålning
    Erik B Gustavsson (1913-2005), Sverige. Modell. Si..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:11
  • 4188 Oljemålning
    Erik Törning (1928-1999), Sverige. "Man med pipa",..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:42
  • 4117 Oljemålning
    Eugen Kampf (1861-1933), Bygata. Signerad. Olja på..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:45
  • 4205 Oljemålning
    G. Nyberg, cafe med utsikt över lastgård. Signerad..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:11
  • 9074 Oljemålning
    Genevieve Moizard (1903-2003), Stilleben. "Désordr..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:46
  • 4319 Oljemålning
    Georg Lindström, "Ferkens gränd", Gamla Stan. Sign..//
    Utrop: 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:14

    4224 Oljemålning

    1700-/1800-tal, Mansporträtt, uppfodrad duk, 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x74 cm. Ej signerad

    Utrop: 5.000 kr

    Auktionen avslutas
    4 mars kl 19:21


  • 4328 Oljemålning
    Georg Lindström, Sofia kyrka. Signerad, daterad -5..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:45
  • 4181 Oljemålning
    Gunnar Johansson (1916-1996), Sverige. Komposition..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:26
  • 4197 Oljemålning
    Gustaf Ambe (1895-1972), Sverige. Hamn i Göteborg...//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:08
  • 2032 Oljemålning
    Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Sverige. Signerad,..//
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:28
  • 4147 Oljemålning
    Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Sverige. Skärgårds..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:31
  • 4158 Oljemålning
    Hjalmar Strååt (1885-1971), Sverige. "Riddarholmsk..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:41
  • 4178 Oljemålning
    Irving Kraut Manoir (1891-1982), USA. Sydländsk ku..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:47
  • 4065 Oljemålning
    Jean Rosengren (1894-1965), Sverige. Kustmotiv. Si..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:19
  • 4337 Oljemålning
    Johan Lundgren (1920-1989), Sverige. Blommor i skä..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:42
  • 4134 Oljemålning
    John Herbert, Utsikt mot gamla stan. Signerad. Olj..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:48
  • 4156 Oljemålning
    Jonas Glock (f. 1947), Sverige. Roddbåt. Signerad,..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:39
  • 4100 Oljemålning
    Julius Nord (f. 1992), Sverige. Rymden, Signarad a..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:56

    4021 Oljemålning

    Uno Vallman (1913-2004), Sverige. Signerad, daterad 1971. Olja på pannå, 50x64 cm, yttermått inklusive ram: 56x70 cm

    Utrop: 2.600 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    4 mars kl 20:15


  • 4068 Oljemålning
    Jung Hi Han (1953), Sydkorea. Signerad, daterad -8..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:14
  • 3491 Oljemålning
    Karin Karlsson (1897-1979), Sverige. Assisi, Itali..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:05
  • 4057 Oljemålning
    Karl Lundberg, "Motiv från Gislöv". Signerad, date..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:40
  • 4218 Oljemålning
    Kurt Björkegren (f. 1929), Sverige. "Syndafloden k..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:07
  • 9131 Oljemålning
    Leif Tjerned (f. 1942), Sverige. Signerad, daterad..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:09
  • 3089 Oljemålning
    Manne Hallengren (1875-1951), Sverige. Parklandska..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:29
  • 4146 Oljemålning
    Mario Duzel (1938-2019), ansikten. Signerad. Olja ..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:44
  • 4116 Oljemålning
    Martin Lidström, "Vinterkväll". Signerad a tergo. ..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:30
  • 3489 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär, Fjällandskap, Vår vid Abis..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:00
  • 4331 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. "Vy från Lidingö". Signera..//
    Utrop: 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:14
  • 4114 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blomsteräng. ..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:37
  • 4199 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Hamn. Signerad H Sundemo. ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:36

    4117 Oljemålning

    Eugen Kampf (1861-1933), Bygata. Signerad. Olja på duk, 59x79 cm, yttermått inklusive ram: 72x92 cm

    Utrop: 3.000 kr

    Auktionen avslutas
    4 mars kl 20:45


  • 4150 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Signerad. Olja ..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:23
  • 4216 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Landsskap med träd & gärde..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:09
  • 4332 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad SH, Vinte..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:25
  • 3121 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Motiv från Öregrund. Signe..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:30
  • 3120 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Motiv från Öregrund. Signe..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:30
  • 4159 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad Gooseman, daterad..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:04
  • 4307 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad Helin, hästar. Ol..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:32
  • 4149 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad Hoeffner Jenö, 19..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:14
  • 4118 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad J Birch, Kustland..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:36
  • 4131 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad Marquez, Man i st..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:41
  • 4325 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad Öhman, Stilleben,..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:46
  • 4252 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad Rabous, blomsters..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:51

    4337 Oljemålning

    Johan Lundgren (1920-1989), Sverige. Blommor i skärgårdsmiljö. Signerad. Olja på duk, 47x51 cm, yttermått inklusive ram: 58x62 cm

    Utrop: 3.000 kr

    Auktionen avslutas
    4 mars kl 19:42


  • 4256 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad SJ, fåraherde. Ol..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:09
  • 4141 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, "I famnen hos Pr..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:51
  • 4139 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -49, hos..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:03
  • 4321 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, E Söderström, Ha..//
    Utrop: 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:57
  • 4324 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, Höns. Olja på du..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:32
  • 4101 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, kustmotiv. Olja ..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:10
  • 4182 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Vattendrag vårvinter, ej s..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:54
  • 4329 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Vinterlandskap. Signerad, ..//
    Utrop: 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:24
  • 4041 Oljemålning
    Ryssland, Oidentifierad konstnär. Signerad, datera..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:51
  • 3143 Oljemålning
    Sigrid Fischer, Danmark. Blomsterstilleben. Signer..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:11
  • 4025 Oljemålning
    Slava Kliuchnikov (f. 1956), Landskap med figurer...//
    Utrop: 1.600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:42
  • 4190 Oljemålning
    Stieg Jönsson, "Sommar på skagen". Signerad, dater..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:08

    1012 Oljemålning

    Anders Österlin (1926-2011), Sverige. Komposition. Signerad, daterad 1978. Olja på pannå, bildmått: 10x10 cm, yttermått inklusive ram: 17x17 cm

    Utrop: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    4 mars kl 20:17


  • 4056 Oljemålning
    Svän Grandin (1906-1982), Sverige. Blomsterstilleb..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:44
  • 4162 Oljemålning
    Sven Holm (f. 1934), Sverige. "Den vita gården". S..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:17
  • 9127 Oljemålning
    Sven-Arne Höken Hökenström (f. 1947), Sverige. Kus..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:13
  • 9128 Oljemålning
    Sven-Arne Höken Hökenström (f. 1947), Sverige. Sig..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:14
  • 9129 Oljemålning
    Sven-Arne Höken Hökenström (f. 1947), Sverige. Sig..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:16
  • 4113 Oljemålning
    Thomas Nordbrandt (1947), "Instängd grönska". Sign..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:06
  • 3081 Oljemålning
    Thorvald Andersen (1883-1935), Danmark. Église de ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:28
  • 4260 Oljemålning
    Tommy Sundman, "Cateau Capet Guillier", 1995, mono..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:24
  • 3488 Oljemålning
    Tullia Nilsson, "Tallar vid Runstens, Öland", Sign..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:55
  • 4006 Oljemålning
    Ulf Greder (f. 1949), Sverige. Signerad, "Little V..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 3.200 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:02
  • 4021 Oljemålning
    Uno Vallman (1913-2004), Sverige. Signerad, datera..//
    Utrop: 2.600 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:15
  • 4067 Oljemålning
    Uno Vallman (1913-2004), Sverige. Sydländskt lands..//
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:16

    4025 Oljemålning

    Slava Kliuchnikov (f. 1956), Landskap med figurer. Signerad, daterad 2017. Olja på duk, oramad, 35x50 cm

    Utrop: 1.600 kr

    Auktionen avslutas
    4 mars kl 19:42


  • 4125 Oljemålning
    Veikko Aaltona (1910-1990), Finland. Blomsterstill..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:27
  • 4203 Oljemålningar
    2 st, Boris Ottenberg (1891-1946), Sverige. Träd, ..//
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:27
  • 4322 Oljemålningar
    2 st, Chenia Ekström (1915-1985), Sverige. Fjäll &..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:22
  • 4257 Oljemålningar
    2 st, Oidentifierad konstnär, vattendrag, Signerad..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:46
  • Metropol Tipsar
  • 4021 Oljemålning
    Uno Vallman (1913-2004), Sverige. Signerad, datera..//
    Utrop: 2.600 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:15
  • 4006 Oljemålning
    Ulf Greder (f. 1949), Sverige. Signerad, "Little V..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 3.200 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:02
  • 4025 Oljemålning
    Slava Kliuchnikov (f. 1956), Landskap med figurer...//
    Utrop: 1.600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:42
  • 4337 Oljemålning
    Johan Lundgren (1920-1989), Sverige. Blommor i skä..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:42
  • 4117 Oljemålning
    Eugen Kampf (1861-1933), Bygata. Signerad. Olja på..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:45
  • 1012 Oljemålning
    Anders Österlin (1926-2011), Sverige. Komposition...//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:17
  • 4223 Oljemålning
    1700-/1800-tal, Mansporträtt, uppfodrad duk, 66x50..//
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:57
  • 4224 Oljemålning
    1700-/1800-tal, Mansporträtt, uppfodrad duk, 65x50..//
    Utrop: 5.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:21




Ladda ner broschyr