bakg

SILVER OCH METALL / Silver & nysilver


  • 8055 Bestick
    6 + 6 delar, silver, Modell vasa, 1961. Längd: 18-..//
    Utrop: 1.200 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    17 maj kl 18:55
  • 8053 Bestickuppsätt..
    Nysilver, ca 70 del
    Utrop: 400 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    17 maj kl 18:27
  • 7537 Ljusstakar
    Ett par, silver, MGAB, 1956. Höjd: 15 cm, Vikt: 46..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    17 maj kl 18:39

    8055 Bestick

    6 + 6 delar, silver, Modell vasa, 1961. Längd: 18-21 cm, vikt 500g brutto, matknivar + gafflar

    Utrop: 1.500 kr
    Pris just nu 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    17 maj kl 18:55


  • 8059 Mockaskedar
    10 st, silver / emalj, Norge. Längd: 10 cm
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    17 maj kl 19:22
  • 7536 Snapsglas
    12 st, silver. Höjd: 8,5 cm. Vikt: ca 300g
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    17 maj kl 18:38
  • 6790 Spira
    silver, 1800-tal. Saknar stämplar. Höjd: 47 cm, ca..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    17 maj kl 20:02
  • Metropol Tipsar
  • 8055 Bestick
    6 + 6 delar, silver, Modell vasa, 1961. Längd: 18-..//
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    17 maj kl 18:55




Ladda ner broschyr