SILVER OCH METALL / Silver & nysilver

  • 3023 Mockaskedar
    12 st, silver, Norge. Längd: 10 cm
    Utrop: 500 - 800 kr

    15 augusti kl 20:21
  • 3161 Sigill
    3 st, st stämplade, 1800-tal
    Utrop: 500 - 800 kr

    15 augusti kl 18:26
  • 3129 Skedar
    6 st, 1700-/1800-tal, silver. Längd: 12-24 cm
    Utrop: 500 - 800 kr

    15 augusti kl 18:46