ÖVRIGT / Speglar

  • 9083 Spegel
    1950-tal, 108x45 cm
    Utrop: 100 - 300 kr

    2 augusti kl 20:01
  • 9102 Spegel
    1960-tal, teakram, Nygeverken, Nyköping, 97x39 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    2 augusti kl 19:16
  • 9348 Spegel
    50x50 cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    2 augusti kl 18:54

    9402 Spegel

    Nyrokoko, 185x85 cm

    Utrop: 2.400 kr
    Pris just nu 1.700 kr

    2 augusti kl 18:46

  • 9347 Spegel
    50x50 cm
    Utrop: 500 - 800 kr

    2 augusti kl 18:42
  • 9275 Spegel
    53x66 cm
    Utrop: 300 - 500 kr

    2 augusti kl 20:23
  • 9432 Spegel
    58x47 cm
    Utrop: 100 - 300 kr

    2 augusti kl 19:41
  • 9029 Spegel
    62x45cm
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    2 augusti kl 20:53
  • 9019 Spegel
    Aksel Kjersgaard. Brännstämplad, Odder, 105x44 cm
    Utrop: 1.200 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    2 augusti kl 19:06
  • 9344 Spegel
    Gustaviansk stil, 130x50 cm
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    2 augusti kl 18:33
  • 9030 Spegel
    Lammhults möbler, Teak, 52x52cm
    Utrop: 100 - 600 kr

    2 augusti kl 18:31
  • 9016 Spegel
    mahognyram, 46x40 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    2 augusti kl 20:14
  • 9402 Spegel
    Nyrokoko, 185x85 cm
    Utrop: 1.800 - 2.400 kr

    2 augusti kl 18:46
  • 9208 Spegel
    träram, 100x100 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    2 augusti kl 19:52
  • 9230 Spegel
    träram, 70x190 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 400 kr

    2 augusti kl 20:24
  • 9020 Spegel med lam..
    smide, 92x68 cm
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    2 augusti kl 19:30
  • Metropol Tipsar
  • 9402 Spegel
    Nyrokoko, 185x85 cm
    Utrop: 2.400 kr

    2 augusti kl 18:46