KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar

Aktuella artister: Ã…ke Wilhelm Andersson â€¢ Kurt Carendi â€¢ Lars Holm â€¢ Lennart Nyström â€¢ Hans Prins â€¢ Lambert Werner â€¢ Bo Yson Sjöberg
  • 9315 Akvarell
    Utrop: 600 kr

    2 feb kl 18:45
  • 9363 Akvarell
    Utrop: 600 kr

    2 feb kl 18:16
  • 9064 Akvarell
    Utrop: 800 kr

    2 feb kl 20:39

    1005 Blandteknik

    Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -54. "Rö No1" Blandteknik, bildmått: 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 87x120 cm

    Utrop: 3.000 kr

    2 febuari kl 20:33

  • 9185 Akvarell
    Utrop: 300 kr

    2 feb kl 20:17
  • 9066 Akvarell
    Utrop: 300 kr

    2 feb kl 19:12
  • 8070 Blandteknik
    Utrop: 500 kr

    2 feb kl 20:42
  • 9362 Blandteknik
    Utrop: 600 kr

    2 feb kl 19:03
  • 9022 Blandteknik
    Utrop: 800 kr

    2 feb kl 18:27
  • 1005 Blandteknik
    Utrop: 3.000 kr

    2 feb kl 20:33
  • 9080 Blandteknik
    Utrop: 800 kr

    2 feb kl 19:22
  • 9179 Blandteknik
    Utrop: 500 kr

    2 feb kl 19:13
  • 9173 Blyerts
    Utrop: 600 kr

    2 feb kl 18:24
  • 8084 Gouache
    Utrop: 500 kr

    2 feb kl 18:33
  • 9055 Miniatyrer
    3 st. Höjd: 7-13cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    2 feb kl 19:20
  • 9193 Miniatyrmålnin..
    2 st, Rokoko-damer. Signerade H Denis, 13,5x9,5 cm
    Utrop: 1.000 kr

    2 feb kl 18:12
  • 9341 Pastell
    Utrop: 500 kr

    2 feb kl 18:36
  • Metropol Tipsar
  • 1005 Blandteknik
    Utrop: 3.000 kr

    2 feb kl 20:33