KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar

Aktuella artister: Ann-Marie Enlund  Sven Gedin  Filiph Jakobsson  Carl Magnus Lindqvist  Frans Lindström  Nils Nilsson Skum
  • 6235 Akvarell
    Utrop: 100 - 500 kr

    31 jan kl 20:38
  • 5004 Akvarell
    Utrop: 300 - 700 kr

    31 jan kl 18:51
  • 6043 Akvarell
    Utrop: 100 - 500 kr

    31 jan kl 20:14

    1013 Blandteknik

    Nils Nilsson Skum (1872-1951), Sverige. Slädfärd efter ren. Signerad, daterad 1940. Blandteknik, bildmått: 41x53 cm, yttermått inklusive ram: 44x56

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 2.800 kr

    31 januari kl 18:07

  • 6105 Akvarell
    Utrop: 300 - 600 kr

    31 jan kl 19:10
  • 2001 Akvareller
    Utrop: 100 - 300 kr

    om en månad
    21 feb kl 20:42
  • 6042 Blandteknik
    Utrop: 100 - 500 kr

    31 jan kl 19:11
  • 1014 Blandteknik
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr

    31 jan kl 18:22
  • 1013 Blandteknik
    Utrop: 3.000 - 5.000 kr

    31 jan kl 18:07
  • 6205 Blandteknik
    Utrop: 100 - 600 kr

    31 jan kl 18:19
  • 6061 Blandteknik
    Utrop: 100 - 500 kr

    31 jan kl 20:58
  • 6172 Kolteckning
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    31 jan kl 19:41
  • Metropol Tipsar
  • 1013 Blandteknik
    Utrop: 5.000 kr

    31 jan kl 18:07
  • 1014 Blandteknik
    Utrop: 4.000 kr

    31 jan kl 18:22