KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar
Aktuella artister: Åke Wilhelm Andersson • Kurt Carendi • Lars Holm • Lennart Nyström • Hans Prins • Lambert Werner • Bo Yson Sjöberg
9315 Akvarell
Utrop: 600 kr
2 feb kl 18:45 -
9363 Akvarell
Utrop: 600 kr
2 feb kl 18:16 -
9064 Akvarell
Utrop: 800 kr
2 feb kl 20:39
1005 Blandteknik
Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -54. "Rö No1" Blandteknik, bildmått: 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 87x120 cm
Utrop: 3.000 kr
2 febuari kl 20:33
9185 Akvarell
Utrop: 300 kr
2 feb kl 20:17 -
9066 Akvarell
Utrop: 300 kr
2 feb kl 19:12 -
8070 Blandteknik
Utrop: 500 kr
2 feb kl 20:42
9362 Blandteknik
Utrop: 600 kr
2 feb kl 19:03 -
9022 Blandteknik
Utrop: 800 kr
2 feb kl 18:27 -
1005 Blandteknik
Utrop: 3.000 kr
2 feb kl 20:33
9080 Blandteknik
Utrop: 800 kr
2 feb kl 19:22 -
9179 Blandteknik
Utrop: 500 kr
2 feb kl 19:13 -
9173 Blyerts
Utrop: 600 kr
2 feb kl 18:24
8084 Gouache
Utrop: 500 kr
2 feb kl 18:33 -
9055 Miniatyrer
3 st. Höjd: 7-13cm
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 100 kr
2 feb kl 19:20 -
9193 Miniatyrmålnin..
2 st, Rokoko-damer. Signerade H Denis, 13,5x9,5 cm
Utrop: 1.000 kr
2 feb kl 18:12
9341 Pastell
Utrop: 500 kr
2 feb kl 18:36
- Metropol Tipsar
1005 Blandteknik
Utrop: 3.000 kr
2 feb kl 20:33