KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar
Aktuella artister: Maria Hagelby • Olof Walfrid Nilsson
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20

