KONST / Litografier

Aktuella artister: Marion Belin â€¢ Peter Dahl â€¢ Birger Halling â€¢ Lennart Jirlow â€¢ Mikael Kihlman â€¢ Bengt Landin â€¢ Lena A Linderholm â€¢ Hilding Linnqvist â€¢ Karl Axel Pehrson â€¢ Madeleine Pyk â€¢ Michael Qvarsebo â€¢ Elis Ryberg â€¢ Timo Solin â€¢ Nils G Stenqvist â€¢ Roland Svensson â€¢ Sven X-et Erixson
  • 8049 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

  • 8061 Färglitografi
    Utrop: 800 kr

  • 8171 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    26 jan kl 19:07

    8268 Färglitografi

    Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrerad HC 10/35, sjöfågel. Färglitografi, bildmått: 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x68

    Utrop: 3.000 kr

    26 januari kl 20:51

  • 8039 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr

    26 jan kl 18:39
  • 8225 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

  • 8043 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

  • 8183 Färglitografi
    Utrop: 800 kr

    26 jan kl 20:37
  • 8189 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr

    26 jan kl 20:43
  • 8181 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    26 jan kl 18:10
  • 8186 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    26 jan kl 20:17
  • 8182 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    26 jan kl 19:21
  • 6348 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    26 jan kl 18:43
  • 8040 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    26 jan kl 19:53
  • 8006 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    26 jan kl 20:45
  • 8005 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    26 jan kl 18:40
  • 8046 Serigrafi
    Utrop: 800 kr

    26 jan kl 20:38
  • 8038 Serigrafi
    Utrop: 800 kr

    26 jan kl 19:06
  • Metropol Tipsar