KONST / Litografier

Aktuella artister: Gerda Åkesson  Carin Ax  Eva Boström  Gunnar Brusewitz  Peter Dahl  Henri de Toulouse-Lautrec  Yrjö Edelmann  Anette Englund  Hans-Erik Eriksson  Jörgen Fogelquist  Roj Friberg  Ulf Gripenholm  Emanuel Javelid  Berndt-Rune Jäverbrant  Nils Erik Johansson  Vladimir Kamendy  Hans Konnman  Carl Kylberg  Håkan Lindskog  Bengt Lindström  Reinhold Ljunggren  Ken Löfgren  Jonas Lundh  Malcolm Morley  Lowell Nesbitt  Jonas Nilsson  Lars Norrman  Max Papart  Anita Paulsson  Camilla Pyk  Madeleine Pyk  Oscar Reutersvärd  Lennart Rodhe  Jan Rufelt  Birgit Skiöld  Veronica Sofie  Alain Soucasse  Lars Stenstad  Lars-Erik Ström  Alvar Sunol  Roland Svensson  Sven X-et Erixson  Stanislaw Zoladz
  • 7210 Collage
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    18 oktober kl 18:12
  • 7386 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    18 oktober kl 18:02
  • 7063 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 450 kr

    18 oktober kl 18:05

    7123 Färglitografi

    Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 34x50, yttermått inklusive ram: 52x67 cm

    Utrop: 600 kr
    Pris just nu 1.500 kr

    18 oktober kl 20:18

  • 7045 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    18 oktober kl 19:59
  • 7209 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    18 oktober kl 18:39
  • 7273 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    18 oktober kl 20:38
  • 7359 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    18 oktober kl 18:28
  • 7092 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    18 oktober kl 19:49
  • 7298 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    18 oktober kl 18:53
  • 7194 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    18 oktober kl 19:08
  • 7267 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    18 oktober kl 18:33
  • 6137 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    18 oktober kl 20:11
  • 7024 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    18 oktober kl 18:03
  • 7123 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    18 oktober kl 20:18
  • 8050 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    om 9 dagar
    25 oktober kl 19:07
  • 7436 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    18 oktober kl 19:18
  • 7110 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    18 oktober kl 18:19
  • 7062 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    18 oktober kl 20:49
  • 7575 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    18 oktober kl 18:24
  • 7421 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    18 oktober kl 20:16
  • 7192 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    18 oktober kl 20:11
  • 7269 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    18 oktober kl 18:04
  • 7598 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    18 oktober kl 18:11
  • 7224 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    18 oktober kl 19:51
  • 7332 Färglitografier
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    18 oktober kl 18:47
  • 7446 Färglitografier
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    18 oktober kl 20:33
  • 6004 Foto
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    18 oktober kl 18:12
  • 7010 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    18 oktober kl 19:55
  • 7015 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    18 oktober kl 20:52
  • 7007 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    18 oktober kl 19:20
  • 7001 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    18 oktober kl 18:11
  • 7014 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    18 oktober kl 20:41
  • 6009 Gicléetryck
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    18 oktober kl 18:12
  • 7009 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    18 oktober kl 19:43
  • 6001 Gicléetryck
    Utrop: 100 - 500 kr

    18 oktober kl 18:12
  • 7008 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    18 oktober kl 19:32
  • 7081 Grafiskt blad
    Utrop: 100 - 300 kr

    18 oktober kl 18:58
  • 6009 Litografi
    Utrop: 100 - 700 kr

    om 9 dagar
    25 oktober kl 19:12
  • 5167 Litografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    om tre veckor
    1 november kl 20:04
  • 7440 Litografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    18 oktober kl 18:25
  • 6302 Litografier
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    18 oktober kl 18:08
  • 6568 Litografiskt b..
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    18 oktober kl 20:43
  • 7003 Serigrafi
    Utrop: 500 - 700 kr

    18 oktober kl 18:34
  • Metropol Tipsar
  • 7123 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    18 oktober kl 20:18