KONST / Litografier

Aktuella artister: Albin Amelin  Maria Boczewska  Peter Borotinskij  Georges Braque  Stig Claesson Slas  Bo Hultén  Einar Jolin  Ingbritt Irene Lagerberg  Lennart Landqvist  Lena A Linderholm  Lennart Mörk  Roland K Nilsson  Sture Nilsson  Olle Nyman  Alf Olsson  Pablo Picasso  Oscar Reutersvärd  Elis Ryberg  Berndt Wennström  Sven X-et Erixson  Jörgen Zetterquist
  • 6458 Färglitografi
    Utrop: 700 kr

    27 mars kl 19:14
  • 6457 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 19:13
  • 7175 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 19:12

    7101 Färglitografi

    Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. Efter, stämpelsignatur. Numrerad 40/500. Färglitografi, bildmått: 73x61 cm, yttermått inklusive ram: 109x88 cm. Ej

    Utrop: 2.000 kr

    27 mars kl 19:05

  • 7005 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    27 mars kl 19:26
  • 7096 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 mars kl 18:39
  • 7176 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 18:08
  • 6258 Färglitografi
    Utrop: 700 kr

    27 mars kl 20:38
  • 7006 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    27 mars kl 19:04
  • 6235 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 19:43
  • 7007 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 20:21
  • 7022 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 mars kl 20:43
  • 7158 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    27 mars kl 19:31
  • 7183 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 19:43
  • 6279 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 18:36
  • 7101 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    27 mars kl 19:05
  • 6222 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 18:24
  • 7184 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 19:08
  • 7157 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    27 mars kl 20:19
  • 7003 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 20:09
  • 7182 Färglitografi
    Utrop: 800 kr

    27 mars kl 18:32
  • 5108 Färglitografier
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 18:48
  • 6143 Färglitografier
    Utrop: 700 kr

    27 mars kl 20:13
  • 6467 Färglitografier
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 18:05
  • 6347 Litografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 20:04
  • 7234 Litografi
    Utrop: 800 kr

    27 mars kl 18:02
  • 7097 Litografi
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 18:57
  • 6430 Litografier
    Utrop: 500 kr

    27 mars kl 19:56
  • Metropol Tipsar
  • 7101 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    27 mars kl 19:05