KONST / Litografier

Aktuella artister: Lennart Jirlow â€¢ Mikael Kihlman â€¢ Lena A Linderholm â€¢ Hilding Linnqvist â€¢ Madeleine Pyk
  • 8049 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 450 kr

  • 8268 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.400 kr

  • 8183 Färglitografi
    Utrop: 800 kr

    26 jan kl 20:37

    8268 Färglitografi

    Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrerad HC 10/35, sjöfågel. Färglitografi, bildmått: 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x68

    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.400 kr

    26 januari kl 20:51

  • 8189 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.300 kr

    26 jan kl 20:43
  • 8186 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    26 jan kl 20:17
  • 8006 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    26 jan kl 20:45
  • 8051 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    26 jan kl 20:38
  • 8236 Färglitografier
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    26 jan kl 20:16
  • 8362 P4095390958313..
    Utrop: 1.000 kr

    26 jan kl 20:52
  • 8046 Serigrafi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    26 jan kl 20:38
  • Metropol Tipsar
  • 8268 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.400 kr

  • 8189 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.300 kr

    26 jan kl 20:43