bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Stig Claesson Slas  Peter Dahl  Karin Dahlin  Yrjö Edelmann  Anders Hugo  Ulrica Hydman-Vallien  Stefan W Igelström  C Göran Karlsson  Jeanette Karsten  Georges Laporte  Sven Lidberg  Lena A Linderholm  Reinhold Ljunggren  Verner Molin  Zuzana Novakova  Erik H Olson  Rob E Olson  Lars Pirak  Madeleine Pyk  Oscar Reutersvärd  Ingrid Roth  Gerald Steffe
  • 3097 Färglitografi
    2 st, Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Signe..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:48
  • 3060 Färglitografi
    Anders Hugo (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 19:18
  • 3075 Färglitografi
    C Göran Karlsson (f. 1944). Signerad, numrerad 62/..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 19:46
  • 3102 Färglitografi
    Erik H Olson (1909-1995), Sverige. Signerad, numre..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 20:51
  • 3003 Färglitografi
    Georges Laporte (1926-2000), Frankrike. Signerad, ..//
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:57
  • 9008 Färglitografi
    Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, numrerad..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 20:57
  • 3045 Färglitografi
    Jeanette Karsten (f. 1967), Sverige. "I found some..//
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:45
  • 3034 Färglitografi
    Lars Pirak (f. 1932), Sverige. "Biegga Njunni". Si..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 20:45
  • 3070 Färglitografi
    Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Blomster. Si..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:18
  • 3047 Färglitografi
    Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 19:24
  • 3040 Färglitografi
    Oidentifierad konstnär. "Grass beat". Signerad, fä..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 19:58
  • 3041 Färglitografi
    Oidentifierad konstnär. Signerad ACB 1993. Färglit..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:54
  • 3046 Färglitografi
    Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:29
  • 3038 Färglitografi
    Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Farmors stuga. Si..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:02
  • 3037 Färglitografi
    Rob E Olson (f. 1946), Sverige. Signerad, daterad ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:18
  • 3007 Färglitografi
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Konsert G..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:40
  • 3004 Färglitografi
    Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Handkolorerad. ..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:33
  • 3039 Färglitografi
    Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 20:01
  • 2002 Färglitografi
    Verner Molin (1907-1980), Sverige. Komposition. Si..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    29 augusti kl 18:25
  • 3073 Färglitografi
    Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad, numr..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 20:34
  • 3106 Färglitografi
    Zuzana Novakova (f. 1945), Tjeckien. Signerad, fär..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 20:16
  • 3074 Färglitografier
    2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:33
  • 3031 Färglitografier
    3 st, Gerald Steffe (f. 1939), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 20:11
  • 3027 Grafiska blad
    2 st, Karin Dahlin (f. 1975), Sverige. Signerade, ..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 20:21
  • 3049 Litografier
    2 st, Fåglar, yttermått inklusive ram: 44x36 cm. E..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    15 augusti kl 18:47




Ladda ner broschyr