KONST / Litografier
Aktuella artister: Lennart Jirlow • Mikael Kihlman • Lena A Linderholm • Hilding Linnqvist • Madeleine Pyk
8049 Färglitografi
Utrop: 800 kr
Aktuellt bud: 450 kr
8268 Färglitografi
Utrop: 3.000 kr
Aktuellt bud: 2.400 kr
8183 Färglitografi
Utrop: 800 kr
26 jan kl 20:37
8268 Färglitografi
Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrerad HC 10/35, sjöfågel. Färglitografi, bildmått: 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x68
Utrop: 3.000 kr
Aktuellt bud: 2.400 kr
26 januari kl 20:51
8189 Färglitografi
Utrop: 1.500 kr
Aktuellt bud: 1.300 kr
26 jan kl 20:43 -
8186 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 900 kr
26 jan kl 20:17 -
8006 Färglitografi
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 250 kr
26 jan kl 20:45
8051 Färglitografi
Utrop: 800 kr
Aktuellt bud: 300 kr
26 jan kl 20:38 -
8236 Färglitografier
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 300 kr
26 jan kl 20:16 -
8362 P4095390958313..
Utrop: 1.000 kr
26 jan kl 20:52
8046 Serigrafi
Utrop: 800 kr
Aktuellt bud: 500 kr
26 jan kl 20:38
- Metropol Tipsar
8268 Färglitografi
Utrop: 3.000 kr
Aktuellt bud: 2.400 kr
8189 Färglitografi
Utrop: 1.500 kr
Aktuellt bud: 1.300 kr
26 jan kl 20:43