KONST / Litografier

Aktuella artister: Jan Andersson  Olle Bonniér  Stig Claesson Slas  Staffan Hallström  Bert Håge Häverö  Frédéric Iriarte  Helmut Mantel  Sam Middleton  Carl Fredrik Reuterswärd  Olga Semenova  Timo Solin  Kjell Sörensen Ringi  Kejsar Calle Sunesson  Stina Sunesson  Roland Svensson  Gunnar von Gegerfelt  Sven X-et Erixson
  • 6209 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 18:18
  • 6283 Färglitografi
    Utrop: 300 kr

    1 juli kl 18:32
  • 5020 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    6197 Färglitografi

    Jan Cremer. Signerad, daterad 69, Hot dog, mm50x71 cm, yttermått inklusive ram: 57x78 cm

    Utrop: 2.000 kr

    1 juli kl 20:12

  • 6296 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    1 juli kl 18:10
  • 6012 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    1 juli kl 18:49
  • 5142 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 19:08
  • 6138 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    1 juli kl 18:11
  • 6013 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 20:59
  • 6197 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    1 juli kl 20:12
  • 4186 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    1 juli kl 20:52
  • 6199 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    1 juli kl 18:42
  • 6007 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 18:55
  • 6200 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    1 juli kl 20:22
  • 6309 Färglitografi
    Utrop: 800 kr

    1 juli kl 20:16
  • 5005 Färglitografi
    Utrop: 700 kr

    1 juli kl 18:37
  • 6205 Färglitografi
    Utrop: 800 kr

    1 juli kl 19:35
  • 6198 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr

    1 juli kl 19:24
  • 6314 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    1 juli kl 20:24
  • 5059 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    1 juli kl 20:25
  • 5139 Färglitografier
    Utrop: 500 kr

    1 juli kl 18:49
  • 2130 Färglitografier
    Utrop: 700 kr

    1 juli kl 20:41
  • 3030 Färglitografie..
    Utrop: 1.500 kr

    1 juli kl 19:35
  • 6274 Litografi
    Utrop: 800 kr

    1 juli kl 18:27
  • 2149 Litografi
    Utrop: 700 kr

    1 juli kl 20:15
  • 6074 Litografier
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 18:16
  • Metropol Tipsar
  • 6197 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    1 juli kl 20:12