KONST / Litografier

Aktuella artister: Lennart Aschenbrenner  Ulf Greder  Maria Hillfon  Elisabeth Jansson  Waldemar Lorentzon  Roberto Matta  Axel Olson  Timo Solin  Nils G Stenqvist  Ardy Strüwer  Roland Svensson
  • 6059 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    31 jan kl 19:16
  • 5094 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    31 jan kl 20:42
  • 2002 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    om en månad
    21 feb kl 18:15

    6213 Färglitografi

    Roberto Matta (1911-2002), Frankrike. Signerad, numrerad 64/125. Färglitografi. Bladets mått: 57x72, yttermått inklusive ram: 62x88 cm, saknar glas

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.400 kr

    31 januari kl 19:20

  • 6020 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    31 jan kl 18:18
  • 6017 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    31 jan kl 20:09
  • 6019 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    31 jan kl 20:29
  • 6130 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    31 jan kl 20:50
  • 6213 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    31 jan kl 19:20
  • 6092 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    31 jan kl 20:52
  • 6109 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    31 jan kl 18:33
  • 6108 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    31 jan kl 18:24
  • 5141 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    31 jan kl 20:09
  • 6135 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    31 jan kl 19:03
  • 6249 Färglitografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    31 jan kl 20:59
  • 4236 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    31 jan kl 19:22
  • Metropol Tipsar
  • 6213 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    31 jan kl 19:20