Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Axel Ahlsén â€¢ Stig Fyring â€¢ Victor Vasarely
  • 6777 Affisch
    Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Ej signerad. ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 19:56
  • 6363 Batiktavla
    Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 18:35
  • 6313 EmaljmÃ¥lningar
    2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 19:39

    6017 Fotografisk bild

    Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fällender Fotografiska 5 years C-print. Special Edition". Bildmått: 31x40, bladets storlek 40x60, oramad, originalmapp medföljer

    Utrop: 6.000 kr

    Auktionen avslutas
    12 januari kl 20:27


  • 6497 Filmaffischer
    5 st, modell äldre, " Fröken Chic, Den store amatö..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 18:56
  • 6435 Fotografi
    Paul Koruna (1939), "Paris", Signerad. Bildmått: 2..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 18:36
  • 6017 Fotografisk bild
    Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
    Utrop: 6.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:27
  • 6683 Fotokonst
    Axel Ahlsén (f. 1989), Sverige. Signerad, daterad ..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 19:24
  • 6729 Fotokonst
    Laurent Nivalle, "Le mans classique", nr 151. Blad..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:20
  • 5282 Fotokonst
    Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpple. Bildmåt..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 18:00
  • 5281 Fotokonst
    Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpplen. Bildmå..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:59
  • 6342 Porslinstavla
    Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Porsgrund, "Prov..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:21
  • 6577 Tavla
    pietra dura, hus/sjö, Italien, 16x23 cm, yttermått..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:48
  • Metropol Tipsar
  • 6683 Fotokonst
    Axel Ahlsén (f. 1989), Sverige. Signerad, daterad ..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 19:24
  • 6313 EmaljmÃ¥lningar
    2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 19:39
  • 5281 Fotokonst
    Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpplen. Bildmå..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:59
  • 5282 Fotokonst
    Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpple. Bildmåt..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 18:00
  • 6017 Fotografisk bild
    Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
    Utrop: 6.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:27




Ladda ner broschyr