Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Andy Warhol
  • 4031 Collage
    Annie Boberg (f. 1948), Sverige. Signerad, daterad..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 20:36
  • 4196 Tavla
    "Stockholm från väster anno 1835", reprodiuktion, ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:11
  • 4348 Utställningsaf..
    Andy Warhol (1928-1987), USA. Galerie Börjeson, Ma..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:48

    4022 Utställningsaffisch

    Chagall. Bildmått: 62x97 cm, yttermått inklusive ram: 66x101 cm

    Utrop: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    4 mars kl 19:33


  • 4022 Utställningsaf..
    Chagall. Bildmått: 62x97 cm, yttermått inklusive r..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:33
  • Metropol Tipsar
  • 4022 Utställningsaf..
    Chagall. Bildmått: 62x97 cm, yttermått inklusive r..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:33




Ladda ner broschyr