MÖBLER / Stolar & Fåtöljer

    1007 Taburett

    Carl Hörvik, tillskriven. 1920-tal. Stomme av svartlackerat järnsmide, knoppar, tassar och lejonmaskaroner av mässing, armlän och sits med lös plymå i rödbrunt skinn. Längd: 62 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 65 cm

    Utrop: 15.000 kr
    Pris just nu 7.400 kr

    31 januari kl 19:35

  • 6146 Karmstol
    Barockstil
    Utrop: 100 - 600 kr

    31 jan kl 18:06
  • 6062 Karmstol
    Sengustaviansk
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    31 jan kl 18:19
  • 6045 Karmstolar
    Utrop: 5.000 - 6.000 kr

    31 jan kl 18:15
  • 6218 Stolar
    6 st. Björk, Mor Robert, Järna, 1975. Signerade
    Utrop: 800 - 1.200 kr

    31 jan kl 19:02
  • 6035 Stolar
    Ett par, 1960-tal
    Utrop: 100 - 300 kr

    31 jan kl 18:21
  • 5186 Stolar
    Ett par, barockstil. Höjd:
    Utrop: 100 - 500 kr

    31 jan kl 18:27
  • 1007 Taburett
    Utrop: 15.000 kr
    Aktuellt bud: 7.400 kr

    31 jan kl 19:35
  • Metropol Tipsar
  • 1007 Taburett
    Utrop: 15.000 kr
    Aktuellt bud: 7.400 kr

    31 jan kl 19:35
  • 6045 Karmstolar
    Utrop: 6.000 kr

    31 jan kl 18:15