Konstnärer & Designers
Jens Fänge
1965Jens Fänge, svensk bildkonstnär född 1965 i Göteborg.
Läs om andra konstnärer och designers på Metropol
Sålda föremål av Jens Fänge
Hitta fler föremål av Jens Fänge i www.auktionsprisbanken.se
3016 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 29 maj 2023 -
7182 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 maj 2023 -
4211 Färglitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 december 2018
6033 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 9 maj 2022 -
7080 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 februari 2024 -
3093 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 10 september 2018