Konstnärer & Designers
Sålda föremål av Franco Leidi
Hitta fler föremål av Franco Leidi i www.auktionsprisbanken.se
1011 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 1 april 2019 -
2142 Litografi
Franco Leidi (f.1933), komposition, 45/400, 60x43
Såld: 300 kr
Såldes den 30 november 2009 -
5260 Tuschteckning
Såld: 150 kr
Såldes den 1 april 2019
2023 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 18 april 2016 -
4129 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 december 2022 -
8290 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 december 2021