Konstnärer & Designers
Sålda föremål av Ruth Tulving
Hitta fler föremål av Ruth Tulving i www.auktionsprisbanken.se
7421 Färglitografi ..
Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
Såld: 400 kr
Såldes den 3 oktober 2011 -
7414 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 10 oktober 2011 -
7415 Lösa blad
Såld: 100 kr
Såldes den 3 oktober 2011