Föremål som liknar Signerad K
4148 Skulptur
Såld: 2.400 kr
Såldes den 10 juni 2024
5276 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 20 november 2023
5094 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 2 oktober 2023
2010 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 oktober 2023
2021 Vas
Såld: 500 kr
Såldes den 28 augusti 2023
4249 Facklitteratur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 14 augusti 2023
9370 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 31 juli 2023
8042 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juli 2023
3032 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juni 2023