Föremål som liknar Sandvik
3148 Grogglas
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
8228 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 22 maj 2023
7093 Likörservis
Såld: 300 kr
Såldes den 15 maj 2023
7213 Glasskål
Såld: 100 kr
Såldes den 27 mars 2023
7394 Glas
Såld: 300 kr
Såldes den 20 februari 2023
7438 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 6 september 2021
6131 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 15 mars 2021
8246 Glas
5 delar, Sandvik/Pukeberg. Höjd: 15-28 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 2 november 2020
1178 Karaffer
+ 6st glas, + 1 skål. Sandviksglas. Höjd: 9-33cm
Såld: 300 kr
Såldes den 2 november 2020