7348 Oljemålning
S Baskakow, Rosor i vas. Olja på duk. Signerad. 35x48
Såld: 200 kr
Såldes den 20 april 2020 -
1087 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 19 augusti 2019 -
8297 Oljemålning
S Baskakow, Rosor i vas. Olja på duk, signerad. 35x48
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2018
3103 Oljemålning
S Baskakow, Stilleben, 70x90
Såld: 300 kr
Såldes den 27 mars 2017 -
1115 Oljemålning
S Baskakow, Kustmotiv, 68x98
Såld: 600 kr
Såldes den 14 juni 2004