7020 Oljemålning
M Hellberg, Landskap, signerad. Olja på pannå, 50x61
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2019 -
3132 Oljemålning
M Hellberg, träd, 59x72
Såld: 150 kr
Såldes den 7 november 2011 -
4180 Oljemålning
M Hellberg, motiv från Marocko, 55x66
Såld: 250 kr
Såldes den 19 september 2011
2537 Oljemålning
Blomstilleben M Hellberg, 61x50
Såld: 450 kr
Såldes den 20 december 2004 -
8293 Oljemålning
M Hellberg, Stilleben, 39x46
Såld: 800 kr
Såldes den 25 februari 2002