Föremål som liknar Israel
4220 Träföremål
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
7387 Vinglas
Såld: 150 kr
Såldes den 5 februari 2024
2038 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 december 2022
8027 Blyerts
Såld: 500 kr
Såldes den 14 februari 2022
2019 Dosa
Såld: 600 kr
Såldes den 13 december 2021
7125 Litografier
Såld: 150 kr
Såldes den 6 december 2021
7124 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 6 december 2021
4213 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 16 augusti 2021
8589 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 5 april 2021