Föremål som liknar E
6712 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7025 Litografier
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7044 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7060 Snapsglas
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7142 Stol
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn, Höjd: 13-32cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7023 Lampbord
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6017 Fotografisk bild
Såld: 3.000 kr
Såldes den 19 januari 2026