7073 Blandteknik
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 december 2018 -
8259 Mockaservis
10 delar, Bulgarien
Såld: 150 kr
Såldes den 19 november 2018 -
2313 Kungaporträtt
Såld: 500 kr
Såldes den 23 mars 2015
5418 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 21 april 2014 -
1235 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 juli 2013 -
3074 Frimärken & mynt
diverse, Bla Bulgarien
Såld: 300 kr
Såldes den 20 december 2010
6027 Kilim
Bulgarien, tidigt 1900-tal, 104x154, fläckar
Såld: 5.000 kr
Såldes den 29 november 2010 -
7494 Ikon
Bulgarien, 62x43
Såld: 1.400 kr
Såldes den 22 mars 2010 -
7034 Ikon
Bulgarien, 53x39
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 mars 2010